Zajęcia

Kółko plastyczne

w każdy poniedziałek
 od 16.00 do 18.00

Indywidualne zajęcia nauki gry na instrumentach dętych

w każdy poniedziałek
od 15.00 do 18.00

Studio Piosenki CKBP

w każdy czwartek od 15.30 do 16.30

Kółko teatralno-muzyczne

w każdy piątek
 od 15.00 do 16.00

Próby Orkiestry Dętej

w każdą sobotę od 9.00 do 11.00

Kółko plastyczne

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach od 16.00 do 18.00, a prowadzi je pani Aleksandra Sadłowska. Podczas zajęć uczestnicy doskonalą głównie techniki sztuki malarskiej. Ilość miejsc jest ograniczona, a wszelkie informacje odnośnie zapisów – u prowadzącej zajęcia.

Indywidualne zajęcia nauki gry na instrumentach dętych

Indywidualne zajęcia nauki gry na instrumentach dętych to zajęcia od podstaw, które w przyszłości mogą zaowocować grą w naszej Orkiestrze Dętej. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach od 15.00 do 18.00, a prowadzi je pan Janusz Kujawa. Wszelkie informacje odnośnie zapisów – u prowadzącego zajęcia. 

Studio Piosenki CKBP

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek w godzinach od 15.30 do 16.30, a prowadzi je pani Andżelika Witczak. Podczas zajęć uczestnicy doskonalą wokal, ćwiczą dykcję oraz przygotowują repertuar na wszelkie uroczystości i wydarzenia organizowane w naszej gminie. Wszelkie informacje odnośnie zapisów – u prowadzącej zajęcia.

Kółko teatralno-muzyczne

Zajęcia odbywają się w piątki w godzinach od 15.00 do 16.00, a prowadzi je pani Andżelika Witczak. Zajęcia mają na celu rozwijanie pasji aktorskiej połączonej ze śpiewem. Ćwiczymy dykcję, zachowania sceniczne oraz przygotowujemy przedstawienia teatralne dla dzieci, a także prezentacje słowno-muzyczne na specjalne okazje. Wszelkie informacje odnośnie zapisów – u prowadzącej zajęcia.

Próby Orkiestry Dętej

Próby dla członków Orkiestry Dętej odbywają się w każdą sobotę w godzinach od 9.00 do 11.00. O przyjęciu do orkiestry decyduje kapelmistrz – pan Janusz Kujawa.

Skip to content